Maak kennis met ons team

Philip Pauwels

Zaakvoerder

philip@kantoorpauwels.be

050/230.500

An Maes

Zaakvoerder

an@kantoorpauwels.be

050/230.274

Davy Vanhaverbeke

Hoofd schadebeheer

davy@kantoorpauwels.be

050/230.503

Florence Rotsaert

Schadebeheer

florence@kantoorpauwels.be

050/230.276

Wendy Compernol

Commercieel productie verzekering kmo

wendy@kantoorpauwels.be

050/230.509

Ruben Vanwalleghem

Commercieel productie verzekering kmo

ruben@kantoorpauwels.be

050/230.277

Bieke Volckaert

Polisbeheerder particulier en kmo

bieke@kantoorpauwels.be

050/230.508

Pascale Devooght

Polisbeheerder particulier en kmo

pascale@kantoorpauwels.be

050/230.507

Julie Boucquez

Polisbeheerder particulier en kmo

julie@kantoorpauwels.be

050/230.275

Bram Letten

Polisbeheerder particulier en kmo

bram@kantoorpauwels.be

050/230.272

Aline Pollet

Polisbeheerder particulier en kmo

aline@kantoorpauwels.be

050/230.278

Loes Vandromme

Juriste

loes@kantoorpauwels.be

050/230.273

NIEUWS

Bredeweersverzekering 2021

lees meer

KLANTEN

"Het verleggen naar kantoor Pauwels in Torhout was voor ons een spontane maar correcte beslissing!"

Dhr. Slosse Wesley van Slosse bvba

Ontdek meer tevreden klanten

lees meer

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf u in op onze nieuwsbrief