Maak kennis met ons team

Philip Pauwels

Zaakvoerder

philip@kantoorpauwels.be

050/230.500

An Maes

Zaakvoerder

an@kantoorpauwels.be

050/230.274

Davy Vanhaverbeke

Hoofd schadebeheer

davy@kantoorpauwels.be

050/230.503

Dieter Decroy

Hoofd polisbeheer

dieter@kantoorpauwels.be

050/230.506

Wendy Compernol

Commercieel productie verzekering kmo

wendy@kantoorpauwels.be

050/230.509

Ruben Vanwalleghem

Commercieel productie verzekering kmo

ruben@kantoorpauwels.be

050/230.277

Bieke Volckaert

Polisbeheerder particulier en kmo

bieke@kantoorpauwels.be

050/230.508

Pascale Devooght

Polisbeheerder particulier en kmo

pascale@kantoorpauwels.be

050/230.507

Amelle Parys

Polisbeheerder particulier en kmo

amelle@kantoorpauwels.be

050/230.278

Julie Boucquez

Polisbeheerder particulier en kmo

julie@kantoorpauwels.be

050/230.275

Loes Vandromme

Juriste

loes@kantoorpauwels.be

050/230.273

NIEUWS

Volstaan de verzekeringen van mama en papa voor een student?

lees meer

KLANTEN

"Het verleggen naar kantoor Pauwels in Torhout was voor ons een spontane maar correcte beslissing!"

Dhr. Slosse Wesley van Slosse bvba

Ontdek meer tevreden klanten

lees meer

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf u in op onze nieuwsbrief