Maak kennis met ons team

Philip Pauwels

Zaakvoerder

philip@kantoorpauwels.be

050/230.500

An Maes

Zaakvoerder

an@kantoorpauwels.be

050/230.274

Davy Vanhaverbeke

Hoofd schadebeheer

davy@kantoorpauwels.be

050/230.503

Florence Rotsaert

Schadebeheer

florence@kantoorpauwels.be

050/230.276

Wendy Compernol

Commercieel productie verzekering kmo

wendy@kantoorpauwels.be

050/230.509

Ruben Vanwalleghem

Commercieel productie verzekering kmo

ruben@kantoorpauwels.be

050/230.277

Bieke Volckaert

Polisbeheerder particulier en kmo

bieke@kantoorpauwels.be

050/230.508

Pascale Devooght

Polisbeheerder particulier en kmo

pascale@kantoorpauwels.be

050/230.507

Julie Boucquez

Polisbeheerder particulier en kmo

julie@kantoorpauwels.be

050/230.275

Bram Letten

Polisbeheerder particulier en kmo

bram@kantoorpauwels.be

050/230.272

Aline Pollet

Polisbeheerder particulier en kmo

aline@kantoorpauwels.be

050/230.278

Kimberly Coene

Polisbeheerder particulier en kmo

Kimberly@kantoorpauwels.be

050/230.506

Loes Vandromme

Juriste

loes@kantoorpauwels.be

050/230.273

NIEUWS

Bredeweersverzekering 2021

lees meer

KLANTEN

"Geen boeket is groot genoeg om mijn appreciatie uit te drukken!"

Ontdek meer tevreden klanten

lees meer

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf u in op onze nieuwsbrief