Maak kennis met ons team

Philip Pauwels

Zaakvoerder

philip@kantoorpauwels.be

050/230.500

An Maes

Zaakvoerder

an@kantoorpauwels.be

050/230.274

Davy Vanhaverbeke

Hoofd schadebeheer

davy@kantoorpauwels.be

050/230.503

Florence Rotsaert

Schadebeheer

florence@kantoorpauwels.be

050/230.276

Yves Algoet

Commercieel adviseur

yves@kantoorpauwels.be

050/230.271

Ruben Vanwalleghem

Commercieel productie verzekering kmo

ruben@kantoorpauwels.be

050/230.277

Bieke Volckaert

Polisbeheerder particulier en kmo

bieke@kantoorpauwels.be

050/230.508

Pascale Devooght

Polisbeheerder particulier en kmo

pascale@kantoorpauwels.be

050/230.507

Julie Boucquez

Polisbeheerder particulier en kmo

julie@kantoorpauwels.be

050/230.275

Bram Letten

Polisbeheerder particulier en kmo

bram@kantoorpauwels.be

050/230.272

Aline Pollet

Polisbeheerder particulier en kmo

aline@kantoorpauwels.be

050/230.278

Kimberly Coene

Polisbeheerder particulier en kmo

Kimberly@kantoorpauwels.be

050/230.506

Loes Vandromme

Juriste

loes@kantoorpauwels.be

050/230.273

Kathleen Hommez

Externe Back Up Boekhouding

kathleen@kantoorpauwels.be

050/230 509

NIEUWS

Zakenkantoor Pauwels-Maes en Q&O Verzekeringen bundelen de krachten

lees meer

KLANTEN

"Het belangrijkste voor ons is dat onze dossiers vlot opgevolgd worden"

Mevr. Veronique van Desk Solutions

Ontdek meer tevreden klanten

lees meer

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf u in op onze nieuwsbrief