Maak kennis met ons team

Philip Pauwels

Zaakvoerder

philip@kantoorpauwels.be

050/230.500

An Maes

Zaakvoerder

an@kantoorpauwels.be

050/230.274

Davy Vanhaverbeke

Hoofd schadebeheer

davy@kantoorpauwels.be

050/230.503

Wendy Compernol

Schadebeheerder

wendy@kantoorpauwels.be

050/230.509

Dieter Decroy

Hoofd polisbeheer

dieter@kantoorpauwels.be

050/230.506

Ruben Vanwalleghem

Commercieel productie verzekering kmo

ruben@kantoorpauwels.be

050/230.277

Bieke Volckaert

Polisbeheerder particulier en kmo

bieke@kantoorpauwels.be

050/230.508

Wencke Wallyn

Polisbeheerder particulier en kmo

wencke@kantoorpauwels.be

050/230.273

Pascale Devooght

Polisbeheerder particulier

pascale@kantoorpauwels.be

050/230.507

Amelle Parys

Polisbeheerder particulier

amelle@kantoorpauwels.be

050/230.278

NIEUWS

Verzekering vervoerde goederen

lees meer

KLANTEN

"Het belangrijkste voor ons is dat onze dossiers vlot opgevolgd worden"

Mevr. Veronique van Desk Solutions

Ontdek meer tevreden klanten

lees meer

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf u in op onze nieuwsbrief